Aktualności


UWAGA!

Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z etapu IV, zapraszamy do kontaktu!

 


Przedstawiamy Państwu postęp prac na III etapie naszego Osiedla. Zrealizowaliśmy już prace przy elewacji i aktualnie prowadzimy roboty wewnątrz budynku. Poniżej przedstawiamy fotorelację.


ZMIANA NAZWY SPÓŁKI ONG AM sp. z o. o. na Toplokum sp. z o. o.

Szanowni Państwo,

W dniu 5 lipca 2021 roku nastąpiła zmiana nazwy naszej spółki.
Wraz z rozpoczęciem działalności pod nową marką Toplokum wzmacniamy ukierunkowanie na
prezentację oferty spółki związanej z realizacją inwestycji deweloperskich. Wkrótce dostępna będzie strona internetowa marki dewelopera Toplokum oraz profile na mediach społecznościowych.

Tym samym od 5 lipca 2021 r. wszelkie rozliczenia i umowy z Państwem będziemy prowadzić
jako Toplokum sp. z o.o. Pozostałe dane spółki pozostają bez zmian.

Co ważne, w związku z oficjalną zmianą nazwy spółki nie jest konieczne sporządzanie
jakichkolwiek aneksów do umów, czy też korekt nazwy naszej spółki w jakichkolwiek dokumentach
wystawionych przed dniem 5 lipca 2020 r.

Prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji, faktur i innych dokumentów na adres oraz z
aktualnymi danymi spółki, tj.:
Toplokum sp. z o.o.
Warszawska 158
25-414 Kielce
KRS: 0000467639
NIP: 6572910657 

 

Z przyjemnością informujemy o pozytywnej opinii dla Etapu II od Państwowej Straży Pożarnej. Wraz z tą wiadomością, w niedługim odstępie czasu rozpoczniemy wydawanie kluczy do lokali, jeszcze przed terminem umownym!

 

 


Realizacja etapu II Osiedla na Górnej zbliża się ku końcowi. Aktualnie prowadzone są już jedynie prace związane z uporządkowaniem oraz zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Prezentujemy kilka świeżych zdjęć z naszej, wkrótce gotowej, inwestycji.

 Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza inwestycja zdobyła pierwsze miejsce w rankingu portalu rynekpierwotny.pl.

Ranking dostępny jest pod adresem: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/kielce/ocena-q3-2020/.

Dziękujemy!!!


Ze względu na ogromne zainteresowanie naszą inwestycją zdecydowaliśmy się na uruchomienie sprzedaży dodatkowych 40 mieszkań już na Etapie III!

Zapraszamy do kontaktu!

 


Szanowni Państwo chcieliśmy poinformować, że właśnie zakończyliśmy betonowanie płyty fundamentowej budynku III Etapu!!!


DNI OTWARTE OSIEDLA NA GÓRNEJ – przyjdź, skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zobacz mieszkania budowane w ramach II etapu inwestycji. Jeżeli chcielibyście Państwo zobaczyć powstające mieszkania na żywo, to z wielką przyjemnością zapraszamy na dni otwarte zorganizowanie na budowie.

Dni Otwarte odbędą się w terminie od 17 do 19 lipca 2020 roku, w godzinach: 10:00-16:00, na terenie inwestycji przy ulicy Górnej w Kielcach.

W ramach dni otwartych specjalnie dla Państwa przewidzieliśmy prezentację oferty na trwającym III etapie inwestycji z jednoczesną możliwością prezentacji powstających mieszkań na etapie II, który to etap wchodzi w końcową fazę realizacji.

W trakcie dni otwartych specjalnie dla Państwa stworzymy miejsce, gdzie komfortowo będzie można porozmawiać o naszej ofercie oraz zaprezentować budowane mieszkania na II etapie inwestycji.

UWAGA!
Dla wszystkich klientów, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną w trakcie dni otwartych Umowa deweloperska Gratis!!!

Przyjdź, skorzystaj z promocji i zobacz powstające osiedle – mieszkania na sprzedaż Kielce!!!


Uprzejmie informujemy, że trwa zawieranie umów deweloperskich na III etapie inwestycji. Zapraszamy !

Szanowni Klienci rozpoczynamy zawieranie umów rezerwacyjnych na III etap inwestycji.
Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zawieranie umów deweloperskich na II etapie inwestycji Osiedle na Górnej w Kielcach.
W przypadku zawarcia umowy Klient ma zagwarantowaną niezmienną cenę mieszkania na tym etapie niezależnie od sytuacji związane ze wzrostem kosztów budowy.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy podpisywanie umów rezerwacyjnych dla II etapu inwestycji Osiedle na Górnej. Po podpisaniu umowy deweloperskiej każdy Klient otrzymuje indywidualny Mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wszelkie wpłaty z tytułu zakupu mieszkania, zgodnie z harmonogramem płatności przekazywane są na powyższy indywidualny rachunek bankowy Klienta.Wpłacone środki z rachunku powierniczego przeznaczone są wyłącznie na budowę lokali mieszkalnych, a deweloper otrzymuje je od banku w miarę postępów prac budowlanych.

Bank kontroluje nie tylko zakończenie każdego z etapów przedsięwzięcia, ale również sposób, w jaki deweloper wykorzystuje środki z rachunku powierniczego oraz celowość wydatkowania tych funduszy.

Zapewnia to ochronę interesów klientów i środków pieniężnych wpłacanych na poczet wybranego przez nich lokalu.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.


rynekpierwotny.pl: Osiedle na Górnej w Kielcach – zmienia oblicze starego miejsca

W prawdziwym sercu miasta, gdzie toczy się codzienne życie, blisko Galerii Echo, prężnie rozwijającego się Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego z Wydziałem Medycznym oraz dobrze znanej Politechniki Świętokrzyskiej, powstaje prestiżowa inwestycja – Osiedle na Górnej. Atrakcyjnie położony teren dawnego zakładu Radostowa, dzięki staraniom projektantów i wykonawców, zamienia się w nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Czytaj więcej


Zdjęcia z budowy

Etap III

 


Etap II


Etap I

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań