Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy podpisywanie umów rezerwacyjnych dla II etapu inwestycji Osiedle na Górnej. Po podpisaniu umowy deweloperskiej każdy Klient otrzymuje indywidualny Mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wszelkie wpłaty z tytułu zakupu mieszkania, zgodnie z harmonogramem płatności przekazywane są na powyższy indywidualny rachunek bankowy Klienta.Wpłacone środki z rachunku powierniczego przeznaczone są wyłącznie na budowę lokali mieszkalnych, a deweloper otrzymuje je od banku w miarę postępów prac budowlanych.

Bank kontroluje nie tylko zakończenie każdego z etapów przedsięwzięcia, ale również sposób, w jaki deweloper wykorzystuje środki z rachunku powierniczego oraz celowość wydatkowania tych funduszy.

Zapewnia to ochronę interesów klientów i środków pieniężnych wpłacanych na poczet wybranego przez nich lokalu.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.


rynekpierwotny.pl: Osiedle na Górnej w Kielcach – zmienia oblicze starego miejsca

W prawdziwym sercu miasta, gdzie toczy się codzienne życie, blisko Galerii Echo, prężnie rozwijającego się Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego z Wydziałem Medycznym oraz dobrze znanej Politechniki Świętokrzyskiej, powstaje prestiżowa inwestycja – Osiedle na Górnej. Atrakcyjnie położony teren dawnego zakładu Radostowa, dzięki staraniom projektantów i wykonawców, zamienia się w nowoczesne osiedle mieszkaniowe.

Czytaj więcej


Zdjęcia z budowy

II etap inwestycji już w sprzedaży !

Szeroka oferta mieszkań w atrakcyjnych metrażach i układach.

Zapraszamy do kontaktu.

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań